mim2_sklep

Pod koniec zeszłego roku pisaliśmy o początku. Rok 2015 kończymy z czterema numerami na koncie (i prawie ukończonym piątym), czyli z pewnymi poślizgami, ale do przodu. Daliśmy wam dotychczas prawie 500 stron nowych, świeżych materiałów o grach fabularnych. To świetne hobby wciąż inspiruje nas i wszystkich piszących na łamach Magii i Miecza autorów. Inspirujemy się ich pomysłami, czerpiemy z ich doświadczenia i kontynuujemy promowanie gier fabularnych w Polsce!

Nie byłoby to możliwe bez waszego wsparcia – i tych z was, którzy są z namimim3 od czasu akcji crowdfundingowej, jak i tych, którzy wciąż do nas dołączają. Na konwentach praktycznie za każdym razem ktoś podchodzi do stoiska FajnychRPG i zostaje miło zaskoczony, że można znaleźć na nim czasopismo, który ostatni raz trzymał w ręku ponad 10 lat temu. Dostajemy maile i informacje prywatne na Facebooku, w których fani RPGów pytają nas jak można kupić MIMa, albo wyrażają radość, że takie czasopismo w ogóle działa.

mim4_donetaOczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko poszło tak, jak byście chcieli – i wierzcie nam, że i my nie jesteśmy w 100% zadowoleni z mniejszych czy większych obsuw w ukazywaniu się kolejnych numerów, czy z wciąż nierozwiązaną, a ciągnącą się od połowy roku, kwestią MiMowych audiobooków. Choć mamy za sobą udany w naszej ocenie rok, to nie zwalnia nas to z uczenia się na własnych błędach. Liczymy na to, że rok 2016 przyniesie tyle samo lub więcej sukcesów, ale znacznie mniej potknięć.

Zostańcie z nami! Mamy wam jeszcze wiele do opowiedzenia i przekazania! Czy władacie Magią, czy Mieczem, bądźcie z nami w 2016 roku, aby przekonać się, że RPGi nie tylko nie umarły, ale mają się nieźle i wspólnymi siłami może się nam udać przywrócić im dawny blask 🙂

Author: kristof

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *