Mamy dla was kilka informacji związanych z nadchodzącym numerem Magii i Miecza.

Pierwsza sprawa, to data premiery. Prace nad numerem powoli się kończą i możemy już teraz zapowiedzieć, że wersja elektroniczna (PDF) numeru piątego ukaże się prawdopodobnie jeszcze przed nowym rokiem. Celujemy w rozesłanie plików przed Sylwestrem i będziemy informować na bieżąco czy się uda.

W związku z tym piąty numer ukaże się w druku w styczniu. Jak zawsze, będziemy regularnie zapowiadać kolejne artykuły z najnowszego MiMa na naszym fanpage’u na Facebooku. Jeśli chcecie się dowiedzieć, co znajdziecie w numerze piątym, zachęcamy do śledzenia nas tam. Również na tej stronie pojawi się podsumowanie w formie pełnej listy artykułów.

Ostatnim ogłoszeniem na dziś jest nasze ustosunkowanie się do nierozwiązanej jeszcze kwestii Audioteki. Wiemy, że są tacy z was, którzy są bardzo zawiedzeni tym, że w formie audio pojawiły się tylko dwa numery czasopisma. W dużej mierze nie wynika to z naszej winy – pewne przetasowania personalne w ekipie Audioteki sprawiły, że straciliśmy dwie osoby kontaktowe które opiekowały się projektem. Obecnie jesteśmy na etapie ponownego porozumiewania się z Audioteką i próbujemy wypracować nowy układ, który zadowoli obie strony. Mamy nadzieję, że więcej informacji na ten temat będziemy mogli ogłosić w styczniu. Dziękujemy za waszą wyrozumiałość i przepraszamy za to, ile czasu zajmuje rozwiązanie tej kwestii.

Author: kristof

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *