mim4_donetaPytanie z tytułu wiadomości na pewno zadawaliście sobie chociaż raz w przeciągu ostatniego miesiąca. Czas na nie odpowiedzieć. Czwarty numer Magii i Miecza w druku jest już w zasięgu ręki, ale będziemy musieli prosić was o jeszcze tydzień cierpliwości.

Przepraszamy za to opóźnienie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest ono bardzo duże i macie jak najbardziej prawo czuć się zawiedzeni, że nie udało się nam wydać tego numeru na czas. My również nie jesteśmy z tego zadowoleni. Na opóźnienie złożyło się kilka czynników – pokonała nas (tymczasowo!) mieszanka kwestii organizacyjnych oraz technicznych. Szczególnie te drugie, czyli problemy z jakością druku próbnego, zadecydowały o tym, żeby odłożyć produkcję numeru na późniejszy termin.

Z waszych komentarzy wynika, że panuje zgoda wśród czytelników na temat jakości treści – z numeru na numer słyszymy coraz więcej pochwał. To bardzo cieszy i chcemy, żeby kwestie techniczne – jakość druku, korekty, ilustracji etc. – nadążały za tym trendem. Liczymy na to, że gdy zobaczycie czwarty numer w druku, stanie się jasne, że i o te aspekty dbamy.

Ponownie przepraszamy was za to opóźnienie i liczymy na to, że uda się uniknąć tak niebywale pechowego splotu okoliczności w przyszłości.

Author: kristof

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *